Wyzwanie czytelnicze 2022

W drugim półroczy roku szkolnego 2021/2022 chętni uczniowie klas czwartych wzięli udział w ,,Wyzwaniu czytelniczym”. Polegało ono na tym, aby w ciągu trzech miesięcy przeczytać dziewięć książek według opisów zaproponowanych przez organizatora. Należało przeczytać: lekturę, książkę o zwierzętach, książkę w czerwonej okładce, komiks, książkę, której autorem jest Polak, książkę z kosmosem w tle, książkę z bohaterem dziecięcym, książkę, której akcja dzieje się w przeszłości oraz książkę napisaną przez kobietę. Okazało się, że wyzwanie ukończyło ośmioro uczniów z klas 4 A i 4 C:

  1. Emma Sekuła (4 A)
  2. Emilia toczek (4 A)
  3. Filip Broda (4 A)
  4. Karol Lukas (4 A)
  5. Zofia Matuła (4 C)
  6. Zuzanna Kwoczko (4 C)
  7. Patryk Rogóż (4 C)
  8. Jakub Matiaszek (4 C).

Za udział i wypełnienie ,,wyzwania” uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Organizator: Magdalena Liszka.

Skip to content