Konkurs językowy dla klas IV

W dniach 21. 02. 2022 r. – 05. 03. 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs językowy dla klas IV pt. ,,Język ojczysty jest naszym bogactwem”. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej, plakatu o języku ojczystym lub wymyślenie hasła reklamowego, które zachęciłoby do nauki języka polskiego. W konkursie wzięło udział czternaścioro uczniów z klas IV. Dwanaścioro uczestników przygotowało plakaty, natomiast dwoje prezentacje multimedialne. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością, kreatywnością oraz wyczuciem estetyki.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria ,,Plakat”:

1. miejsce Filip Rutka kl. 4 b oraz Marcelina Król kl. 4 c,

2. miejsce Michalina Abram kl. 4 c,

3. miejsce Emilia Toczek i Daria Kądziołka kl. 4 a,

wyróżnienia: Karolina Warmuz i Julia Studzińska kl. 4 c, Zuzanna Bielecka i Zuzanna Kwoczko kl. 4 c, Wiktoria Flak i Michał Oleksy kl. 4 b.

Kategoria ,,Prezentacja multimedialna”

  1. miejsce Weronika Bochniak kl. 4 c, Filip Broda kl. 4 a.

Wygrani otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy, a pozostali uczestnicy drobne nagrody pocieszenia.

Organizatorzy: p. Marta Bochniak, p. Magdalena Liszka.

Skip to content