Wycieczka do Krakowa w ramach projektu „Poznaj Polskę” – kl. I – III

25 listopada 2021 r. uczniowie klas I-III wyruszyli autokarem na wycieczkę do Krakowa w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę”. Podróż zaczęła się o godz. 7.15. Po przyjeździe  do Krakowa skierowaliśmy się  do Muzeum Archeologicznego. Tam uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy, aby uczestniczyć w warsztatach „Pradziejowy zwierzyniec”. Po ulepieniu z gliny pradawnych zwierząt spotkaliśmy się twarzą w twarz z przodkami podczas oglądania wystawy „Pradzieje i wczesne średniowiecze Małopolski”.

Po wizycie w Muzeum Archeologicznym udaliśmy się  do Muzeum Lotnictwa, gdzie mieliśmy  okazję do poznania fascynujących historii związanych ze statkami powietrznymi.

Nie zapomnieliśmy również o zakupie pamiątek z wycieczki.

Po smacznym obiedzie przyszła pora na podróż powrotną do Krynicy.

Skip to content