Szkolny konkurs plastyczny „Żyj zdrowo”

Dnia 15 listopada 2021 roku w naszej Szkole został rozstrzygnięty konkurs dla klas I – III na plakat promujący zdrowy styl życia w okresie epidemii. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem. W związku z tym wpłynęło wiele prac, a ich poziom artystyczny był bardzo wysoki. Wszystkie zostały wyeksponowane na wystawie. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Zgodnie z regulaminem szczególną uwagę zwróciła na zgodność prac z tematem oraz estetykę ich wykonania. Poszczególni uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsca:

Michał Mirek – 2 b

Amelia Majerska, Hanna Miejska, Urszula Grzyb – 2 b praca zbiorowa

Jan Krzaczkowski – 1 a

II miejsca:

Nadia Wolak – 1 a

Mikołaj Gruca – 1 a i Antonina Gruca – 2 a praca zbiorowa

Oliwier Adamek – 2 c

III miejsca:

Witold Ślipek -2 b

Amanda Twaróg -1 a

Maja Kudlik – 2 c

Wyróżnienia:

Oskar Plata – 2 c

Ilona Kubas – 2 a

Aniela Woźniak – 2 b

Organizator konkursu: p.Anna Wiewióra

Komisja konkursowa: p.Monika Majoch, p.Joanna Przyborowska, p.Janina Smoła

Skip to content