„Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem…”

Dnia 19 stycznia 2023 r. w naszej szkole dzieci uczęszczające do świetlicy z grupy I i III w specjalnie przygotowanych strojach oraz scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły historię związaną z narodzeniem Jezusa Chrystusa. Wszyscy chętnie włączyli się w przygotowanie i z wielkim zaangażowaniem ćwiczyli swoje role. Wśród śpiewu do żłóbka przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowonarodzonemu Dzieciątku pokłony złożyli także Królowie. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami przy akompaniamencie pana Macieja Niecia. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, otrzymując gromkie brawa od publiczności.

Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor, dziękując małym wykonawcom i  życząc im  dalszych sukcesów.

Zdjęcia z występu wykonała pani Sylwia Birus.

Organizatorami inscenizacji były panie: Janina Smoła i Teresa Głąb.