Bal karnawałowy w klasach I – III

W dniu 14 lutego, czyli w walentynki, w naszej szkole zorganizowany został bal karnawałowy. Udział brało osiem oddziałów klas młodszych.

W tym roku towarzyszyło nam Czarodziejskie Koło Fortuny z czarodziejką Fifi.

Wesołej zabawie towarzyszyły różne konkurencje i konkursy. Wszyscy uczniowie mieli wspaniałe kostiumy! Wystarczyło, razem z wesołą czarodziejką Fifi – zakręcić Magicznym Kołem Fortuny, a wszystko mogło się zdarzyć…

Odwiedziliśmy Piracką Wyspę, Krainę Zdrowia, zatańczyliśmy Magiczny Taniec Czarownic!

A wszystko w towarzystwie dynamicznych piosenek, konkursów i wspaniałych karnawałowych zabaw.

Dużą atrakcją był występ dzieci wybranych z publiczności w barwnych przebraniach i ze śmiesznymi rekwizytami.W ostatniej, ósmej konkurencji zwyciężyli wszyscy !!! Wszyscy otrzymali tytył KRÓLOWEJ i KRÓLA balu!!!