Zabawa, zabawa i…po zabawie!

28 listopada w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka andrzejkowa, która była znakomitą okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale także integracji szkolnej społeczności.
Zabawę zorganizowała Szkolna Rada Rodziców przy pomocy Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli szkoły.

Zabawa była wspaniała i niepowtarzalna!

Składamy gorące podziękowania dla Rodziców:

Dla Przewodniczącej Szkolnej Rady Rodziców Pani Marty Broniszewskiej-Barthelemy oraz Pani Doroty Bialik za wszystkie podjęte działania w celu organizacji naszego spotkania andrzejkowego!

Dla Pani Magdaleny Łazowskiej, Pani Moniki Dubel oraz Pani Elżbiety Gościńskiej za wspaniale przeprowadzone wspólne zabawy!

Dla Pana Adama Mroza oraz Pana Sebastiana Śliwińskiego za stworzenie niepowtarzalnej muzycznej atmosfery na najwyższym poziomie!

Dla wszystkich tych Rodziców, którzy zorganizowali poczęstunek dla dzieci!

Dla wszystkich tych Rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas i przyszli na dyskotekę, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom, zorganizować poczęstunek, przygotować niezwykle piękną scenografię andrzejkową i wykonać wiele organizacyjnych czynności!

Gorące podziękowania dla Nauczycieli i Uczniów:

Dla Pani Patrycji Gomółki i członków Samorządu Uczniowskiego za zorganizowanie i przeprowadzenie loterii fantowej!

Dla Pani Sylwii Birtus i członków szkolnego koła fotograficznego „Łowcy światła i cienia” za wykonanie fotorelacji z dyskoteki!

Dla wszystkich tych Nauczycieli, którzy ze swoją klasą przystąpili do konkursu plastycznego, którego celem było zaprojektowanie i wykonanie plakatu zachęcającego do udziału w zabawie szkolnej!

Dla wszystkich tych Nauczycieli, którzy poświęcili swój wolny czas i przyszli na dyskotekę, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom!

Dla wszystkich tych Uczniów, którzy z radością korzystali z zabawy!

Jeszcze raz dziękujemy!