Festiwal Zawodów w Krakowie

W dniu 27.04. 22r. uczniowie klas ósmych wybrali się do Krakowa na Festiwal Zawodów.

Wyjazd został zorganizowany właśnie z myślą o tegorocznych absolwentach naszej szkoły, którzy stają przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia.

Na Festiwalu uczniowie mogli zapoznać się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, ale także zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem na interesujących ich stanowiskach pracy, porozmawiać ze starszymi uczniami kształcącymi się w danym zawodzie.

Ciekawym punktem wycieczki była też wizyta w Muzeum Gier Wideo, gdzie uczniowie mogli przenieść się wehikułem czasu do lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Muzeum przedstawia historię ewolucji i rozwoju gier na przestrzeni lat. Było mnóstwo zabawy, śmiechu i frajdy.

Skip to content