Konkurs plastyczno – ekologiczny „Przyszłość świata w moich rękach”.

Konkurs odbył się w listopadzie 2021 r. Organizatorzy: p. Larysa Szkwarła i p. Anna Stelmach

Celem konkursu było:

• Podnoszenie poziomu wiedzy ekologicznej, poprzez kształtowanie świadomości i zainteresowań uczniów w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska naturalnego.
  • Zachęcanie do troski o otaczające środowisko.
  • Tworzenie trwałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu.
  • Pobudzanie do stałych działań na rzecz ochrony lokalnego środowiska.
  • Rozwój wrażliwości artystycznej.

Wśród prac komisja wyodrębniła: I miejsce – Olga  i Daria Harasim (7c i 6a)

II miejsce – Michalina Komotajtys (6a)

III miejsce – Albert Koźbiał (6a)

Wyróżnienie : Milena Kuraś (8b), Karolina Jurkowska (6a)