Iskierka radości dla Seniorów

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Iskierka radości”, której pomysłodawczynią jest p. Renata Gniewek. Akcja wpisała się w inicjatywę „Razem na Święta”  Ministerstwa Edukacji i Nauki. Do Seniorów ze Szpitala Rehabilitacyjnego przy ul. Reymonta trafiły samodzielnie wykonane małe arcydzieła. Uczniowie przygotowali w domu lub w szkole pod okiem p. Joanny Bykowskiej i p. Patrycji Gomółki świąteczne karteczki, mieniące się bombki, pachnące pierniczki. Te oryginalne, wykonane od serca niespodzianki na pewno rozświetlą ten radosny czas wszystkim, którzy są samotni lub spędzą Święta poza domem. Jesteśmy dumni z naszych dzieci, ponieważ akcja spotkała się z ogromnym odzewem. Niesienie pomocy, wrażliwość na potrzeby innych, ale również dzielenie się dobrem to wartości, które świadczą o naszym człowieczeństwie.