Drzewko Dobrych Słów przekazane

Życzenia wykonane przez uczniów naszej szkoły z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zostały przekazane podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy na ul. Źródlanej. Wszystkie dłonie z miłymi słowami, które utworzyły drzewko oraz plakat od  kl. 4a były prawdziwą niespodzianką. Sprawiły  dużo radości i dostarczyły wielu wzruszeń. Również niesamowitym zaskoczeniem były świąteczne kartki zaprojektowane przez uczniów dla Niepełnosprawnych. Każdy z nich otrzymał ciepłe życzenia zamknięte w kolorowej bożonarodzeniowej pocztówce. Uczniowie nie mogli przekazać niespodzianek osobiście z powodu obostrzeń związanych z pandemią. Opiekunowie i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy przekazali na ręce p. pedagog Renaty Gniewek i p. Joanny Bykowskiej serdeczne podziękowania dla uczniów za „dar serca” oraz życzenia świąteczne dla p. Dyrektor Bożeny Smoroń-Kowalczyk.