AKCJA MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ „RAZEM NA ŚWIĘTA”

W odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy – Zdroju wzięła udział w akcji pn. Razem na święta oraz ”Iskierka radości”. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W związku z tym Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami podjął szereg działań związanych z pamięcią o seniorach i osobach chorych z naszego regionu. W ramach zaplanowanych działań uczniowie zrealizowali następujące zadania:

• przekazanie własnoręcznie zrobionych prac plastycznych do Zakładu Opiekuńczo –
    Leczniczego w Krynicy – Zdroju.

W akcję zaangażowali się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, opiekunowie oraz
nauczyciele – p. Joanna Bykowska, p. Renata Gniewek, p. Elżbieta Padula oraz p. Patrycja
Gomółka.