Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej Nr 2 w Krynicy-Zdroju

7 czerwca 2024 r. Nasza Szkoła miała przyjemność gościć uczniów, rodziców i przyjaciół na pikniku rodzinnym, podczas którego obchodziliśmy również Dzień Patrona „Polskich Olimpijczyków”. Był to dzień pełen atrakcji i wspaniałych wrażeń!

Uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, a młodsze klasy rywalizowały w rozgrywkach sportowych. Mieliśmy także przyjemność gościć Emilię Nosal, która udzieliła inspirującego wywiadu. Występy laureatów szkolnego konkursu talentów ARTostarada oraz prezentacje dyscyplin olimpijskich w wykonaniu klas 5-8 dostarczyły nam mnóstwo emocji i radości. Dzieci bawiły się przy animacjach, dmuchańcach, a Rada Rodziców zadbała o pyszny poczęstunek.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju za profesjonalne nagłośnienie naszego wydarzenia! 🎤🎶

Dziękujemy również MOSiR w Krynicy-Zdroju za przygotowanie i organizację zjazdów na sankorolkach.

Podziękowania również kierujemy do Szkolnego Koła PCK przy Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju za przygotowanie pokazów pierwszej pomocy.

Dziękujemy również Policji, Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej w Krynicy-Zdroju za pomoc i pokazy sprzętu w/w służb.

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie. To był niezapomniany dzień!