Relacja z Konkursu Talentów ARTostrada w SP2 Krynica – Zdrój

Dnia 29 maja 2024 roku w w Naszej Szkole odbył się Konkurs Talentów ARTostrada. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych uczniów z różnych klas, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed szeroką publicznością.

Scena szkolnej auli wypełniła się różnorodnymi występami: od wokalnych popisów solistów, przez zespoły wokalne, aż po pokazy taneczne i teatralne. Niezwykłym zainteresowaniem cieszył się pokaz pantomimy oraz występ akrobatyczny, które wzbudziły zachwyt zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele oraz przedstawiciel Rady Rodziców, miało niezwykle trudne zadanie wyłonienia zwycięzców.

Laureaci oraz wyróżnieni uczniowie zaprezentują się na pikniku rodzinnym w najbliższy piątek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe występy, które dostarczyły nam wielu emocji i radości. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach ARTostrady, gdzie każdy będzie miał szansę pokazać swój talent!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która przyczyniła się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przeprowadzenie konkursu. Dzięki Waszemu wsparciu ARTostrada 2024 była niezapomnianym przeżyciem dla całej społeczności Szkolnej.